Blog

Deň sv. Valentína. Ideálna príležitosť obdarovať toho, na kom vám záleží

11.2.2019

Takú lásku miluj, čo ťa schytí
ako jarná rozvodnená rieka,
čo ti do každého nervu vteká,
až sa zdá, že srdce rozlomí ti.
Takú ženu miluj.

(Pavel Koyš – Takú lásku čakaj)

Zaľúbený pár

Zdroj: pinterest.com

Kniha básni môže byť veľmi pekný darček pre milovaného človeka. Jej hodnotu ocení najmä milovník poézie. Čím však obdarovať tú alebo toho, komu rýmy nič nehovoria?

Deň sv. Valentína je ideálna príležitosť darovať partnerovi niečo, čím ho potešíte, ohromíte alebo prekvapíte. Popri tradičných „valentínskych“ darčekoch si páry dávajú navzájom aj naoko obyčajné a praktické predmety, za ktorými sa však ukrýva nádherný príbeh.

Ste už pripravení na sviatok zamilovaných? Hľadáte nápady a inšpirácie? Prinášame vám niekoľko tradičných aj praktických darčekov, ktorými určite nič nepokazíte.

Fotorámik ako darček

Zdroj: pinterest.com

Tradičné darčeky na sv. Valentína

Z tradičných darčekov vyhrávajú kvety, čokoláda a večera v reštaurácii. Prečo je to tak? Aký je odkaz týchto darov? Čo ešte zvykneme darovať svojmu partnerovi?

Kvety povedia všetko

Nie je nič tradičnejšie ako kvety. Je to dokonalý spôsob ako vyjadriť lásku svojmu Valentínovi či Valentínke. Medzi obľúbené patria ruže, kálie, margaréty, orchidey, ale aj zmiešané kytice.

Ruže sú overenou klasikou. Ruža sa považuje za kráľovnú kvetín. Symbolizuje lásku, krásu, ale aj erotickú náklonnosť. Kálie sa opäť vracajú do svadobných kytíc. Sú prejavom bezhraničnej vernosti a úcty. Margarétyvyjadrujú nehu. Kytica z margarét je cennejšia, ak je vlastnoručne natrhaná milovanou osobou. Romantické a čisté orchideysú prejavom úcty, ale i osudovej lásky.

Kvety na Valentína

Zdroj: pinterest.com

Čokoláda zaručene poteší

Možno to nie je nápaditý darček, ale škatuľa čokoládových bonbónov určite poteší každé srdce. Dajte si však záležať, aby išlo o kvalitnú čokoládu. Vyberajte balenie, ktoré už na pohľad prezradí vaše city k obdarovanému.

Šperk nech ozdobí krk vašej Valentínky

Šperky sú kľúčovým darčekom na Valentína. Prívesok v tvare srdca, rubínový prsteň, diamantové náušnice, štýlové manžetové gombíky, špičkové náramkové hodinky, možnosti sú nekonečné. Aj pri darovaní šperkov môžete byť originálni.Darujte jej prsteňa dajte doň vyryť niekoľko slov z obľúbenej básne alebo vaše osobné vyznanie. Obľúbené sú medailóniky, do ktorýchviete vložiť fotografiu vás dvoch. Ak sa rozhodnete pre náušnice s kamienkami, voľte takú farbu kamienkov, ktorázodpovedá farbe jej očí. Ak si myslíte, že vaša partnerka má už veľa šperkov, darujte jej šperkovnicu.

Šperky ako darček

Zdroj: pinterest.com

Romantická atmosféra v romantickej reštaurácii

Toto je ideálny tip pre každého. Takto jednoducho dosiahnete, aby sa váš partner či partnerka cítila výnimočne a dôležito. Spoločná večera s dobrým jedlom, pri svetle sviečky a s kvalitným šampanským v pohárivám zaručí, že srdce milovaného človeka k vám zahorí väčšou láskou.

Praktické darčeky, ktoré ukrývajú príbeh

Nie každý je romantik. Nie všetci prikladáme dňu sv. Valentína takú veľkú vážnosť. Ak predsa len chcete využiť tento deň na to, aby ste dali partnerovinajavo, ako veľmi vám na ňom záleží, stavte na praktické dary.

Darčeková poukážka na nákup nábytku

Darčeková poukážka

Darčeková poukážka na nákup nábytku a doplnkov

Ideálna pre každého, kto sa chystá investovať do svojho bývania. Spomína vaša polovička často, že obývačka potrebuje zmenu? Že spálňauž dlho pôsobí nudne? Plány by boli, no čas a odvaha kúpiť nový nábytok či doplnky chýbajú? V takom prípade je darčeková poukážka ideálnym darčekom.

Pre vášnivých čitateľov nová lampa

Lampa Qenny

Lampa Qenny

Ak vaša partnerka číta dlho do noci, stolná lampaje darček, ktorému sa určite poteší. Ak je navyše milovníčkou červenej knižnice, lampa s tienidlom, z ktorého cítiť romantiku, je určená práve pre ňu.

Led lampa

Led lampa

Pracuje váš partner dlho do noci? Obdarujte ho LED stolnou lampou, ktorá ohúri niekoľkými funkciami. Lampa WO45-Bnie je však obyčajná stolná lampa. Medzi ostatnými vyniká svojím dizajnom. Je jedinečná svojím prevedením pripomínajúcim kožu v čiernej farbe.

Toaletný stolík so zrkadlom

Toaletný stolík Linet

Toaletný stolík s taburetom Linet

Rada sa skrášľuje? Pri zrkadle  ju nájdete ráno, počas dňa ajvečer? Vytvorte jej vlastný kútik, kde ju pri úprave zovňajška nebudú vyrušovať ostatníčlenovia rodiny. Toaletný stolík s taburetom a zrkadlom Linet Newje darček, ktorým prekvapíte a určite budete bodovať.

Kožušinový doplnok

Kožušinové vankúše

Kožušinové vankúše 

Má váš partner zmysel pre detaily? Každý týždeň sa u vás doma objaví nový doplnok, ktorým sa snaží dodať vášmu bývaniu charakter a štýl? Pomôžte mu s tým. Kožušinové vankúše Ebonasú dostupné v niekoľkých farebných prevedeniach. Ukážte, že ju či jeho počúvate, keď vám rozpráva o nových trendoch v bývaní. Kožušinové doplnky sú stále IN.

Kožušinová deka

Kožušinová deka

Kožušinová deka

Pri kožušinových výrobkoch ešte chvíľu ostaneme. Na dotyk príjemná, maznavá deka Ebonasa stane miláčikov vášho Valentína. Zahreje v chladné dni, jedinečná je aj ako ozdobná prikrývka na posteľ alebo sedačku. Deka Ebona je vyrobená zo syntetického materiálu. Nič ňou nepokazíte, ani keď ju darujete milovníkovi a ochrancovi zvierat.

Hojdacie kreslo pre chvíle relaxu

Hojdacie kreslo Sivert

Hojdacie kreslo Sivert

Býva váš partner po celom dni unavený? Doprajte mu relax, o akom sa mu ani nesnívalo. Hojdacie kreslo Sivertzaujme moderným dizajnom a kvalitným spracovaním. Darček, ktorý si užijete aj vy.

Taburet ako šikovný pomocník

Pletené taburety Gobi

Taburety Gobi

Všimli ste si, ako sa váš partner sťažuje na unavené a boľavé nohy? Zaobstarajte mu takéhoto šikovného pomocníka, na ktoré si pri sledovaní televízie vyloží nohy a zrelaxuje. Taburet Gobiposlúži aj ako konferenčný stolík. Tiež zabezpečí ďalšie miesto na sedenie.

Pre milovníkov zlatého moku

stojan na víno Viner

Stojan na víno Viner

In vino veritas - vo víne je pravda. Patrí váš partner k milovníkom tohto nápoja? Zadovážte mu stojan na víno Viner. Svoje vínne poklady si tak môže uschovať priamo v srdci svojho domova. VINER, stojan na víno, poskytuje dostatočný odkladací priestor a moderný dizajn, ktorý sa nevylučuje s praktickým využitím.