Možnosti dopravy
Naša spoločnosť disponuje vlastnou autodopravou, avšak využívame aj služby kuriérskej spoločnosti. Tovar je vyskladňovaný z centrálneho skladu v Nižnej na Orave.

Dopravné je kalkulované pre územie celej SR. V prípade, že máte záujem o náš tovar a ste z Českej republiky, náš tovar si môžete objednať na našom českom e-shope www.temponabytek.cz

Tovar doručujeme na vami zadanú adresu pred dom/bytový dom, pokiaľ je prístup k nemu po spevnenej komunikácii a nie je obmedzený zákazom vjazdu pre daný typ vozidla.

V našom internetovom obchode ponúkame dopravnú službu "Doprava kuriérom", prípadne osobný odber na vami zvolenej kamennej predajni. Zoznam kamenných predajní vám bude ponúknutý priamo na konci nákupného procesu, keď si zvolíte spôsob dopravy "Osobný odber z predajne".

Doprava kuriérom platená forma dopravy, cenu za dopravu je 15,- € s DPH pri objednávkach do 450,- € s DPH. Ak je nákup nad 450,- € s DPH, tak je doprava kuriérom zadarmo!

AKCIA - od 1.2.2018 do 31.12.2019 pri objednávkach do 249,99 € s DPH cena dopravy 6,- € s DPH, pri objednávkach nad 250,- € s DPH je doprava zadarmo.

Doprava Kuriérom je s dobou dodania do 3 pracovných dní (pokiaľ je tovar v čase objednania v zásobe na centrálnom sklade).

Pri objednávkach prijatých do štvrtka 12:00 hod. a voľbe "doručenie v sobotu" vám bude tovar doručený v sobotu toho týždňa, kedy bola objednávka vytvorená - tovar, ktorý je skladom. Pri tovare, ktorý nie je skladom, prípadne je na objednávku, vám bude tovar doručený hneď prvú sobotu po naskladnení. Možnosť doručenia v sobotu poskytujeme len pri objednávkach nad 150€ s DPH.

Pri objednávkach prijatých vo štvrtok po 12:00 hod. a voľbe "doručenie v sobotu" vám bude tovar doručený v sobotu nasledujúceho týždňa.

Služba "doručenie v sobotu" je spoplatnená sumou 6 € s DPH a je možné využiť ju pri objednávke nad 150€ s DPH.

Osobný odber z predajne - táto možnosť dopravy je bezplatná, pri tomto spôsobe nie je možná platba "na dobierku", za tovar je nutné zaplatiť predom. Po prijatí platby je tovar odosielaný na vami zvolenú kamennú predajňu.

V poplatku za dopravu nie je kalkulovaná vynáška do bytu/domu.

Uvedené ceny platia iba pri nákupe cez e-shop www.temponabytok.sk.

Cena dopravy