Kuchynská linka, sivá vysoký lesk/krémová vysoký lesk, PRADO

Kuchynská linka, sivá vysoký lesk/krémová vysoký lesk, PRADO
Nájdete na predajni
Vystavené na predajniach
Zarezervuj na predajni
Cena s DPH:
599,00 €
Stav:
U vás doma do 48hod

Dovoz k vám: po zadaní objednávky vám ako jediný na Slovensku doručíme tento výrobok EXPRESNE: už do 48 hodín!

Množstvo - +

Popis:

Luxusná základná kuchynská zostava, ktorá dodá každej kuchyni žiarivý lesk. Nábytok Tempo Kondela Vám ponúka túto vyhľadávanú kuchynskú zostavu. Skrinky si môžete poskladať v ľubovoľnom poradí podľa Vašich predstáv.

Rozmery: horný aj dolný rozmer 2,6 m, dolné skrinky základnej zostavy sú dodávané vrátane pracovnej dosky a dolnej lišty, drezová skrinka bez pracovnej dosky.

Materiál a farba: MDF dvierka sú vysoko lakované. Farebné prevedenie: dvierka: MDF krémový a sivý extra vysoký lesk high gloss, korpus: sivý, materiál: vyrobená je z kvalitnej laminovanej drevotriesky, hrúbka pracovnej dosky 28 mm.

V skrinkách je dostatočný úložný priestor, ktorý zabezpečí, aby ste mali všetko vždy po ruke, na správnom mieste, pripravené na použitie, čo je v každej kuchyni to najdôležitejšie. Či už pre skúsené gazdinky, mladú dvojicu, alebo pre spoločné varenie s deťmi....

Jej dizajn sa hodí do rôznych farebných a materiálových miestností, kde dostatočne vynikne a nikde nebude pôsobiť rušivo. Každé ráno Vás presvedčí svojimi praktickými vlastnosťami o tom, že Vás čaká skvelý deň!

systém tichého zatvárania dvierok a kovové úchytky.

K tejto kuchynskej zostave si môžete zakúpiť univerzálny drez v cene 62 Eur z našej ponuky.

Kuchynská zostava je dodávaná bez spotrebičov a doplnkov z obrázku a je dodávaná v demonte.

V ponuke tiež máme kuchynskú linku PRADO vo farebnom prevedení: