Spodná rohová skrinka, biela, SPLIT 30 D ZAK BB

Spodná rohová skrinka, biela, SPLIT 30 D ZAK BB
Cena s DPH:
47 €
Stav:
Na sklade, u Vás do 24.09.2019

Dovoz k vám: po zadaní objednávky vám ako jediný na Slovensku doručíme tento výrobok EXPRESNE: už do 48 hodín!

Množstvo - +

Popis:

Biela je neutrálna farba. Od dávnych čias je považovaná za symbol nevinnosti a vnútornej čistoty. Biela je znakom čistého srdca a vysokých citov. Biela oplýva darom, ktorý spočíva v zmierňovaní bolesti a ľudského utrpenia. Je farbou, ktorá dokonale ladí ku všetkým ostatným farbám. Aj preto je kuchynská linka SPLIT v čistej bielej dokonalá voľba do vašej kuchyne. Kuchynskú linku ponúkame ako zostavu jednotlivých skriniek, z ktorých si môžete vybrať podľa vlastnej potreby. Tak získavate ideálnu možnosť zostaviť si kuchynskú linku podľa vlastných možností a predstáv. Sektor je vyrobený z DTD laminovanej. Dvierka skriniek sú v bielej matnej, korpus je biely.

Spodné skrinky sú dodávané vrátane dolnej lišty. Pracovná doska nie je súčasťou skriniek. Je možné si doobjednať pracovnú dosku v prevedení dub lancelot za 38 eur/bm.

Bočná spodná policová skrinka SPLIT 30 D ZAK BB je regálového typu. Vnútorný priestor je policou rozdelený na dve odkladacie plochy. Skrinka je dodávaná bez pracovnej dosky.

  • Materiál: DTD laminovaná
  • Farba: biela
  • Rozmery (ŠxHxV): 30x55x72 cm
  • S policami
  • Bez pracovnej dosky
  • Dodávané v demonte

Urobte si radosť krásnou a modernou kuchynskou linku SPLIT. Kombinujte podľa ľubovôle.

Hmotnosť: 11,3 kg
Kód tovaru: 0000239348

ODPORÚČAME Z NAŠEJ PONUKY