Stojan na uteráky, bambus/biela, TENS

Stojan na uteráky, bambus/biela, TENS
Nájdete na predajni
Vystavené na predajniach
Zarezervuj na predajni
Cena s DPH:
38 €
Stav:
Na sklade, u Vás do 23.09.2019

Dovoz k vám: po zadaní objednávky vám ako jediný na Slovensku doručíme tento výrobok EXPRESNE: už do 48 hodín!

Množstvo - +

Popis:

Kde vešiate použité uteráky a osušky? Máte miesto, kde môžu použité uteráky vyschnúť? Po dlhom kúpeli, osviežujúcej sprche alebo po umývaní rúk každý z nás automaticky siahne po uteráku. Ten bude čakať pripravený na stojane TENS. Stojan si vás získa jednoduchým dizajnom, vyrobený je z lakovaného bambusu a bielej MDF. Dve pevné lišty a spodná polica ponúkajú dostatok úložného priestoru. Doplňte si vašu kúpeľňu stojanom na uteráky, bez ktorého sa nezaobíde žiadna domácnosť.

Stojan vás očaril, no v kúpeľni nemáte miesto? Nezúfajte! Stojan TENS vám rovnako dobre poslúži napríklad aj v predsieni, spálni či detskej izbe. V predsieni sa stane domovom pre šály, kabelky, dáždniky. Vaše oblečenie, ktoré bežne mávate prevesené cez operadlo stoličky, si zas rado urobí pohodlie na pevných lištách.

  • Materiál: MDF/lakovaný bambus
  • Farba: biela/prírodná
  • Rozmery (ŠxHxV): 40x27,5x104 cm
  • Dve dostatočne pevné lišty
  • Odkladacia plocha
  • Dodávané v monte


Bambus v našich domácnostiach:

Hoci sa bambus všeobecne považuje za drevo, ide o rýchlorastúcu trávu. Niektoré odrody dosahujú výšku až 50 m. Bambus sa používa v rôznych odvetviach, od módneho priemyslu až po stavebný, zasiahol aj bytový dizajn. Nábytok z bambusu je trvácny, odolný a pevný. Navyše vyniká antibakteriálnymi vlastnosťami. Ideálny spôsob, ako vniesť do domácnosti prírodný prvok.

Ako ošetrovať bambusový nábytok?