Možnosti platby

Vážení zákazníci,

V snahe, čo najviac vám zjednodušiť proces objednávania a platenia, sme pre vás pripravili niekoľko možností platenia za vami objednaný tovar:

Na dobierku:

V tomto prípade zaplatíte za tovar v hotovosti až po doručení k vám.

Online platba cez e-platby VUB:

Po vybratí online platby VUB v procese dokončovania objednávky budete po potvrdení objednávky presmerovaní na stránku online e-platby VUB, prostredníctvom ktorej môžete previesť bezhotovostnú úhradu. V tomto prípade bude tovar expedovaný po pripísaní celej sumy objednávky na náš účet vo VUB banke.

Online platba cez Sporopay SLSP:

Po vybratí online platby Sporopay v procese dokončovania objednávky budete po potvrdení objednávky presmerovaní na stranku Sporopay SLSP, prostredníctvom ktorej môžete previesť bezhotovostnú úhradu. V tomto prípade bude tovar expedovaný po pripísaní celej sumy objednávky na náš účet v banke SLSP.

Iná forma úhrady:

Z ďalších foriem úhrad spomenieme možnosť zaplatiť za objednávku bezhotovostne z ktorejkoľvek inej banky v SR alebo poštovou poukážkou. Tovar bude expedovaný po pripísaní celej sumy objednávky na náš účet vo VUB banke.

Nákup na splátky online:

Pokiaľ sa rozhodnete pre nákup prostredníctvom splátkovej spoločnosti na splátky a vaša žiadosť bude zo strany splátkovej spoločnosti akceptovaná, na náš účet zaplatíte len akontáciu ktoroukoľvek z vyššie uvedených foriem platieb. Tovar bude v takomto prípade expedovaný po pripísaní sumy akontácie na náš účet vo VUB banke.

Online platba cez platobnú bránu 24pay:

Platba prostredníctvom platobnej brány 24pay (Okamžitá platba, Platba kartou, Platba prevodom). Schválené a regulované Národnou bankou Slovenska. Číslo oprávnenia ODB-8835-5/2012.

Okamžitá platba

Okamžité platby - platobná brána 24pay.

Platby kartou

Platby kartou - platobná brána 24pay.