O nás

Milí priatelia, zákazníci,

vítame vás na e-shope obchodnej spoločnosti TEMPO KONDELA s. r. o, ktorá  sa zaoberá predajom nábytku na našom trhu už celých 25 rokov.

Na začiatok nám dovoľte, aby sme sa vám stručne predstavili ako firma. Naša spoločnosť TEMPO KONDELA s. r. o. vznikla v roku 2003 ako pokračovateľ obchodnej činnosti s nábytkom, ktorej sa dovtedy už od roku 1992 venovali súčasní majitelia pod obchodným menom Miloš Kondela TEMPO. Od tejto doby sa venujeme obchodnej činnosti v oblasti predaja nábytku a bytových doplnkov. V súčasnosti u nás pracuje spolu 235 zamestnancov. Obchodná činnosť sa zameriava na maloobchodný a veľkoobchodný predaj nábytku a bytových doplnkov.

Prevádzkujeme 22 vlastných maloobchodných (kamenných) predajní pod značkou TEMPO-KONDELA NÁBYTOK a okrem toho v rámci nášho veľkoobchodu zásobujeme naším sortimentom 230 partnerských predajní nábytku v SR a ďalších 260 predajní nábytku v ČR. Týmto sa radíme medzi popredné spoločnosti na slovenskom nábytkárskom trhu.

Rýchla expanzia spoločnosti s cieľom udržať všetky procesy v uvedených obchodných aktivitách pod kontrolou bola jedným z hlavných dôvodov, prečo sa spoločnosť rozhodla zaviesť systém manažmentu kvality s cieľom certifikovať sa na ISO 9001 koncom roku 2007.

Vnútorný poriadok spoločnosti, jasné ciele a prehľadné pracovné procesy vedú k úspešnému uspokojovaniu potrieb zákazníkov. Zavedenie systému manažmentu kvality, ako aj stále a nekompromisné dodržiavanie požiadaviek právnych predpisov, je dôležitým nástrojom pre dosahovanie stabilnej kvality nášho tovaru a služieb, udržiavanie okruhu stálych zákazníkov a získavanie nových zákazníkov. Trvale sa rozširujúci okruh zákazníkov, ktorí využívajú služby našej spoločnosti, je základom prosperity TEMPO KONDELA, s. r. o.

Okrem e-shopu, ktorý ste práve navštívili, vás môžeme privítať aj v niektorej z našich 22 predajní TEMPO-KONDELA, kde máte naviac možnosť si prezrieť väčšinu nášho sortimentu osobne. Tým, že máme vlastné kamenné predajne na Slovensku a partnerské predajne po celej SR a ČR, väčšina tovaru v našom e-shope je v zásobe na sklade u nás a nie u našich dodávateľov (ako sa s tým často stretnete v iných e-shopoch). Týmto sa jasne odlišujeme od väčšiny ostatných e-shopov „garážového“ typu, ktoré len sprostredkovávajú nákupy. Nákupom cez náš e-shop nakupujete u zabehnutej a stabilnej firmy. To je tá najlepšia záruka, ktorú vám ponúkame  pri nakupovaní cez internet.

E-shop sme pre vás vybudovali na základe najmodernejších technológií a trendov v danej oblasti obchodu a taktiež preto, aby sme vám uľahčili a spríjemnili nakupovanie u nás.

V našej ponuke nájdete širokú škálu nábytku a bytových doplnkov. Veľkému záujmu sa teší oddelenie čalúneného nábytku. Okrem čalúnených sedacích súprav v koži aj látke nájdete  u nás zaujímavú ponuku multifunkčných pohoviek, ktoré sú zaujímavé predovšetkým pre mladé rodiny. Prekvapia dizajnom a atraktívnou cenou. Ponúkame aj jedálenské zostavy, obývacie steny, kuchyne a stoličky.

Spoločnosť TEMPO KONDELA s.r.o. je zapísaná ako samostatný finančný agent v registri finančných agentov a finančných poradcov, v podregistri poskytovania úverov pod registračným číslom 213035 a je oprávnená vykonávať finančné sprostredkovanie od 03.03.2016.