Polica, jaseň svetlý, INFINITY I-11

Polica 11, jaseň svetlý, na bielom pozadí, INFINITY 11
Cena s DPH:
44 €
Stav:
Na sklade, u Vás do 17.09.2019

Dovoz k vám: po zadaní objednávky vám ako jediný na Slovensku doručíme tento výrobok EXPRESNE: už do 48 hodín!

Množstvo - +

Popis:

Čo by ste povedali na to mať doma kúsok nekonečna? Chladná a teplá, nenápadná aj dominantná, jedným slovom nezameniteľná, taká je INFINITY. Poznajte všetky jej tváre a vyberte si to, čo najlepšie sadne vášmu domovu.

Sektorová zostava INFINITY sa dokonca aj výstižne volá. Infinity, čiže nekonečno, čaká na vás, ak ste milovníci do detailu premysleného, nadčasového miesta. A čím je táto zostava taká výnimočná? Masívny dizajn s prvkami maľovaného dreva a výraznou reliéfovou kresbou je istota nadčasovosti celého looku zostavy. Požiadavkou na moderný dizajn nie je len použitie čistých línií a minimálnej farebnosti. Medzi hlavné vlastnosti by mala tiež patriť vysoká funkčnosť a trvanlivosť. Kvalitne prepracované detaily a obľúbený materiál laminovaná drevotrieska a ABS hrany garantujú dlhé roky každodenného používania. Farebné prevedenia jaseň svetlý, jaseň tmavý alebo jaseň biely vám ponúkajú široké spektrum použitia, kombinácii a variability. INFINITY je krásnou ukážkou toho, ako môžete nádherne zladiť jednoduchý nábytok so sympatickou kresbou dreva.

Polica INFINITY I-11 je vhodná na zariadenie obývacích izieb a spální. Výhodou tohto kúska je jeho praktická kombinovateľnosť. Zapadne do rôznych štýlov bývania.

  • Materiál: DTD laminovaná/ABS hrany
  • Farba: jaseň svetlý
  • Rozmery (ŠxHxV): 120x18x32 cm
  • Hrúbka korpusu: 4,8 cm
  • Výrazná reliéfna kresba
  • Masívny dizajn
  • Dodávané v demonte

Nevyhovuje vám farebné prevedenie? Policu Infinity I-11 ponúkame aj vo farebnom prevedení jaseň tmavý a jaseň biely.

V našej ponuke nájdete aj ostatné komponenty zo sektorovej zostavy Infinity.

Hmotnosť: 9 kg
Kód tovaru: 0000108470

ODPORÚČAME Z NAŠEJ PONUKY