Policová skrinka, dub sonoma, TEMPO ASISTENT NEW 035

Policová skrinka, dub sonoma, TEMPO ASISTENT NEW 035
Cena s DPH:
49 €
Stav:
Skladom, u Vás do 48 hod

Dovoz k vám: po zadaní objednávky vám ako jediný na Slovensku doručíme tento výrobok EXPRESNE: už do 48 hodín!

Množstvo - +

Popis:

Väčšina z nás trávi v kancelárii prevažnú časť dňa, a to, ako sa v nej cítime, priamo ovplyvňuje náš pracovný výkon. Vzhľad kancelárie zas vypovedá o samotnej spoločnosti a tiež formuje prvý dojem našich obchodných partnerov či zákazníkov. Predstava o modernej kancelárii sa môže u každého líšiť. Praktickosť, flexibilita, jednoduchosť či materiál alebo farebné prevedenie? Čo pri výbere najviac ovplyvňuje vás?

Máme pre vás sektorovú zostavu Tempo ASISTENT NEW. Kvalitný nábytok vyrobený z laminovanej drevotriesky s ABS hranami. Vo farebnom prevedení dub sonoma . Budete nadšení možnosťou kombinovať materiál s rôznymi farbami. S touto zostavou máte možnosť poskladať si zostavu podľa vlastných predstáv. Komponenty sa predávajú jednotlivo a sú dostupné na sklade. Prácou trávime podstatnú časť všedného dňa, tak prečo si ho nespríjemniť?

Hľadáte do svojej kancelárie, pracovne alebo zasadacích miestností nová skriňa s množstvom úložného priestoru? Práve ste ju našli. TEMPO ASISTENT NEW 035 je policová skrinka. Vyrobená je na Slovensku z kvalitného materiálu. V jednoduchosti je krása, a presne na to vsádza TEMPO ASISTENT NEW 035 svojím klasickým dizajnom.

  • Materiál: laminovaná DTD/ABS hrany
  • Farba: buk
  • Rozmery (ŠxHxV):57,2x33,6x105,9 cm
  • Dve police
  • S otvoreným úložným priestorom
  • Kvalitný slovenský výrobok
  • Dodávané v demonte

Kancelársku zostavu Tempo ASISTENT NEW vo farebnom prevedení dub sonoma si môžete poskladať podľa vašich predstáv.

Sektorovú zostavu Tempo ASISTENT NEW nájdete v prevedení: