Matrac, pružinový, 180x200, TEXEL ALERGIK

Matrac, pružinový, 180x200, TEXEL ALERGIK
Cena s DPH:
295 €
Stav:
Na objednávku
Množstvo - +

Popis:

Doprajte si zdravý spánok na kvalitnom matraci TEXEL ALERGIK, ktorý je vyrobený z taštičkových pružín. Tento typ matracov patrí medzi matrace s anatomickými zónami, ktoré svojou vynikajúcou elasticitou zabezpečujú ideálnu ortopedickú podperu chrbtice a kĺbov.

Princípom tohto typu matraca je jadro z taštičkových pružín, kde pružiny sú z vysokokvalitného drôtu. Matrace s taštičkovou pružinou sú špičkou medzi pružinovými matracmi. Každá pružina je uložená v ochrannej taštičke, čo zvyšuje elasticitu a prispôsobivosť matraca, kopírujú efekt vodnej postele. K vlastnostiam, ktoré má klasická bonelová pružina, tá taštičková pridáva lepšie ortopedické schopnosti. Vďaka tomuto typu konštrukcie sa chrbtica uloží do prirodzeného tvaru písmena S a vy budete spať oveľa pohodlnejšie a zdravšie. Taštičkové pružiny sú logickým výsledkom zdokonaľovania pružinového jadra, ktoré je už dlho osvedčenou kvalitou pre zdravý spánok. Pružinky sú jemnejšie, ale ako celok sú veľmi odolné.

Pružinové jadro je obojstranne obložené stlačenou plsťou a polyuretánovou penou T25-25 mm so zvýšenou pružnosťou.

Polyuretánová pena patrí medzi základné materiály pri výrobe matracov. Jej vlastnosti sa používaním menia. Pri prvom použití vyniká tuhosťou, ktorá sa používaním mení k príjemnejšiemu komfortu pri ležaní. Je vyrábaná z kvalitných surovín a materiálov, bezpečnou technológiou nepoškodzujúcou ozónovú vrstvu. Je to zdravotne nezávadný materiál, ktorý sa bežne používa v detských postieľkach, v nemocniciach a aj v našich matracoch.

Matrac má poťah vyrobený vo verzii Alergik, ktorý je z čalúnickej látky froté, obojstranne prešitej dutým vláknom.

Matrac je možné zakúpiť aj s kvalitným poťahom Aloe Vera, ktorý je možno zvliecť a vyprať v práčke pri teplote 60 °C. Luxusná poťahová látka obsahuje mikrokapsule s prírodným extraktom z Aloe Vera. Poťah uvoľňuje arómu s antialergickými a antiseptickými účinkami. Aloe Vera obsahuje enzýmy, minerálne látky a aminokyseliny, ktoré účinne pôsobia na pokožku a napomáhajú ju regenerovať. Poťah je obojstranne prešitý jokom.

Matrac TEXEL ALERGIK je na objednávku. Nakoľko ho nemáme bežne v zásobe na sklade, treba počítať s dobou dodania 4-6 týždňov. Ohľadne cien matraca s iným rozmerom, prípadne v poťahu ALOE VERA, píšte na e-mailovú adresu nášho e-shopu: info@tempo-kondela.sk

  • Materiál: taštičkové pružiny/plsť/polyuretánová pena
  • Rozmery (ŠxD): 180x200 cm
  • Výška matraca: 18 cm
  • Nosnosť: 90 kg
  • Hmotnosť:16 kg
  • Zónovaný
  • Na objednávku
  • Doba dodania 4-6 týždňov
  • Uvedená cena matraca v poťahu Alergik
  • Možnosť objednať aj v poťahu ALOE VERA

K matracu odporúčame zakúpiť rošt Flex 3-zónový , Twinflex, Twinpack alebo rošt s úložným priestorom Basic Flex.

U nás máte možnosť vybrať si z rôznych šírok matraca TEXEL ALERGIK.

Hmotnosť: 16 kg
Kód tovaru: 03010561

ODPORÚČAME Z NAŠEJ PONUKY