Matrac, pružinový, 90x200, PALMEA

Matrac, pružinový, 90x200, PALMEA
Nájdete na predajni
Vystavené na predajniach
Zarezervuj na predajni
Cena s DPH:
166 €
Stav:
Na sklade
Dodanie k vám do 22. 1. 2019

Dovoz k vám: po zadaní objednávky vám ako jediný na Slovensku doručíme tento výrobok EXPRESNE: už do 48 hodín!

Množstvo - +

Popis:

Matrace s taštičkovou pružinou predstavujú jeden z variantov pružinových matracov. Tento typ matracov však patrí medzi luxusné matrace s jadrom z taštičkových pružín a s anatomickými zónami, ktoré svojou vynikajúcou elasticitou zabezpečujú ideálnu ortopedickú polohu chrbtice a kĺbov. PALMEA matrac je jedným z tých matracov, ktorý si už na prvý pohľad a prvý spánok zamilujete.

Princípom tohto typu matraca je jadro z taštičkových pružín, kde pružiny sú z vysokokvalitného drôtu. Matrace s taštičkovou pružinou sú špičkou medzi pružinovými matracmi. Každá pružina je uložená v ochrannej taške, ktorá jej umožňuje samostatné kopírovanie. K vlastnostiam, ktoré má klasická ?Bonell pružina? pridáva lepšie ortopedické schopnosti. Vďaka tomuto typu konštrukcie sa chrbtica uloží do prirodzeného tvaru písmena S a vy budete spať oveľa pohodlnejšie a zdravšie. Pružinové jadro je obojstranne obložené čalúnickou plsťou a polyuretánovou penou T25-25 mm, so zvýšenou pružnosťou a latexovanou kokosovou doskou. Kokosová doska je vyrobená z prírodných kokosových vlákien. Tieto vlákna sa získavajú z vláknitého obalu kokosového orecha.

Polyuretánová pena patrí medzi základné materiály pri výrobe matracov. Jej vlastnosti sa používaním menia. Pri prvom použití vyniká tuhosťou, ktorá sa používaním mení k príjemnejšiemu komfortu pri ležaní. Je vyrábaná z kvalitných surovín a materiálov, bezpečnou technológiou nepoškodzujúcou ozónovú vrstvu. Je to zdravotne nezávadný materiál, ktorý sa bežne používa v detských postieľkach, v nemocniciach a aj v našich matracoch.

Taštičkové pružiny sú logickým výsledkom zdokonaľovania pružinového jadra, ktoré je už dlho osvedčenou kvalitou pre zdravý spánok. Pružinky sú jemnejšie, ale ako celok sú veľmi odolné.

Matrac je v prevedení poťahu Letno-Zimný.

  • Materiál: taštičkové pružiny/plsť/polyuretánová pena/latexová kokosová doska
  • Rozmery (ŠxD): 90x200 cm
  • Výška matraca: 18 cm
  • Nosnosť: 110 kg
  • Matrac je v prevedení poťahu Letno-Zimný.

K matracu odporúčame zakúpiť rošt Plaza, Flex 3-zónový alebo Monna.

U nás máte možnosť vybrať si z rôznych šírok matraca.

Hmotnosť: 11 kg
Kód tovaru: 03010474

ODPORÚČAME Z NAŠEJ PONUKY