Posteľ boxspring, béžová látka, 180x200, ODYSEA MEGAKOMFORT

Posteľ boxspring, béžová látka, 180x200, ODYSEA MEGAKOMFORT
Nájdete na predajni
Zarezervuj na predajni
Cena s DPH:
798 €
Stav:
Na sklade, u Vás do 17.09.2019

Dovoz k vám: po zadaní objednávky vám ako jediný na Slovensku doručíme tento výrobok EXPRESNE: už do 48 hodín!

Množstvo - +

Popis:

Ráno po prebudení sa začína osobná odysea každého z nás. Strastiplné putovanie bežným dňom popretkávaným množstvom povinností a starostí. Cieľ v nedohľadne. Iba vedomie, že večer sa vrátime do postele a bude nám dopriaty kvalitný spánok, nás drží pri živote. Kvalitný spánok je však podmienený kvalitnou posteľou. Ako ste na tom vy? Dajte sa očariť boxspringovou (hotelovou) posteľou ODYSEA.

Postele typu boxspring zabezpečia svojou konštrukciou oveľa lepší spánok ako tie, ktoré poznáte doteraz. Manželská posteľ ODYSEA MEGAKOMFORT je elegantná, veľavravná, no zároveň tajomná. Ukrýva v sebe viac, ako vidieť na prvý pohľad. Na spodnej drevenej konštrukcii je matrac, ktorého jadro tvoria kvalitné bonelové pružiny. Bonelové pružiny v tvare presýpacích hodín sú navzájom pospájané oceľovou cievkou a zabezpečujú rovnakú tvrdosť matraca po dlhé roky používania. Na ňom je ďalší matrac z taštičkových pružín. Pri matracoch s jadrom z taštičkových pružín sú pružiny z vysokokvalitného drôtu. Každá pružina je uložená v ochrannej taške, ktorá jej umožňuje samostatné kopírovanie tela. K vlastnostiam, ktoré má klasická bonelová pružina, pridáva lepšie ortopedické schopnosti. Výhodou týchto matracov je pružnosť a vzdušnosť. Posteľ sa dodáva s vrchnou krycou podložkou z mäkkej PUR peny s výškou cca 4 cm. Poťah je na zips a snímateľný. V prípade potreby ho z podložky jednoducho vyzlečiete a operiete v práčke pri teplote 60 °C. Vysoké čelo je mäkké a poskytuje pohodlné opretie. ODYSEA je čalúnená látkou v béžovej farbe. Stojí na pevných nožičkách, ktoré uľahčujú vyklápanie lôžka, keď sa potrebujete dostať do úložného priestora. Stále sme vás nepresvedčili? Predstavte si vstávanie z postele vysokej až 58 cm. Kráľovská posteľ pre kráľov!

 • Materiál: látka šenil Alfa
 • Farba: béžová 3
 • Rozmery (ŠxHxV): 215x190x110 cm
 • Plocha na spanie (ŠxD): 180x200 cm
 • Výška plochy na spanie: 58 cm
 • S úložným priestorom
 • Spodná drevená konštrukcia
 • Matrac s jadrom z bolenových pružín
 • Ďalší matrac s jadrom z taštičkových pružín
 • Súčasťou je krycia podložka z mäkkej PUR peny s výškou cca 4 cm
 • Snímateľný poťah
 • Dodávané v demonte

Ponúkame vám možnosť vybrať si zo štyroch druhov látky (látka Inari, Soro, Rita a látka Bonn) v niekoľkých odtieňoch. Cena postele sa nemení. Vyberajte podľa vzorkovníka. Svoj výber poznačte priamo do poznámky v objednávkovom formulári. Doba dodania 4-6 týždňov.

Posteľ ODYSEA MEGAKOMFORT máme v ponuke aj v rozmere 160x200 cm.


Ponuka, ktorá sa nemusí opakovať!

K uvedenej pohovke si - ako akciu tohto týždňa - máte možnosť dokúpiť paplóny a vankúše z našej ponuky v mimoriadnych akciových cenách.

Hmotnosť: 167 kg
Kód tovaru: 0000210786

ODPORÚČAME Z NAŠEJ PONUKY